Tehnilised andmed

Kõrgus: 1814 mm
Pikkus: 2472 mm
Laius: 901 mm
Rehvi mõõt: 6,5-10

Heracles S25 Minilaadur

14 700 (+KM)

Põhiandmed

Tootja: Heracles
Tootmisaasta: 2024
Jõuallikas: Diisel
Mootor: Kubota D1005, Yanmar
Tõstejõud: 344 kg
Tõstekõrgus: 2200 mm
Seisukord: Uus
Saadavus: Saabuv
Garantii: 12 kuud

Tehnilised andmed

Kõrgus: 1814 mm
Pikkus: 2472 mm
Laius: 901 mm
Kirjeldus

Heracles S25 minilaadur on kompaktne ja võimas masin, mis on ideaalne valik mitmesuguste materjalide tõstmiseks ja transpordiks. Sellel minilaaduril on muljetavaldav tõstejõud kuni 344 kg, mis võimaldab käidelda erinevaid koormaid efektiivselt ja kiiresti.

Tänu oma võimsale mootorile on Heracles S25 minilaaduril muljetavaldav sõidukiirus kuni 13.8 km/h, mis tagab kiire ja tõhusa liikumise erinevatel tööplatsidel. Lisaks on sellel masinal suurepärane tõstekõrgus kuni 2.2 meetrit, võimaldades ulatuslikku ulatuvust ja paindlikkust erinevate tööde teostamisel.

Heracles S25 minilaadur on varustatud kaasaegsete omadustega, mis tagavad ohutu ja mugava kasutamise. Tänu oma kompaktsusele on see masin ideaalne valik ka kitsastes ruumides töötamiseks, pakkudes samas piisavalt võimsust ja jõudu erinevate tööülesannete täitmiseks.

Üldiselt on Heracles S25 minilaadur usaldusväärne ja mitmekülgne töövahend, mis suudab vastata mitmesugustele töövajadustele, olles samal ajal efektiivne ja mugav kasutada igas töökeskkonnas.

GOODSENSE BALTIC

Goodsense Baltic OÜ esindus asub Harjumaal, Peetri külas, Reti tee 6. 

Meie mitmekülgsesse valikusse kuuluvad: kahveltõstukid, lennujaama tehnika, alusesiirdajad ja tõstetehnika varuosad. Komplekteerime tõstukeid vastavalt vajadusele erinevate lisadega ja ostame tagasi kasutatud tõstukeid!

Võta meiega ühendust!