Tootekataloog

TÕSTUKID, LAADURID JA KÕIK MUU TÕSTMISEKS VAJALIK!

Tõstukid ja masinad on meie südameasi, mistõttu on meie poolt pakutavate toodete spektrum lai. Kõiki tõstukeid on võimalik kompekteerida vastavalt vajadusele! 

FD20 goodsense diiseltõstuk

Diiseltõstukid on töökindlad masinad, mis on mõeldud raskete koormuste käsitlemiseks, tagades tootlikkuse ja suurepärase jõudluse ka kõige nõudlikumades tööstustingimustes! 

FB15 goodsense elektritõstuk

Keskkonnasõbralikud elektrilised tõstukid! Sobilik valik siseruumides töötamiseks tänu vaiksele elektrimootorile, mis ei erita heitgaase!                                                               

Kahveltõstukite müük

Vastupidavad gaasitõstukid tagavad tõhusa töö ja vähendatud heitkogused, muutes need ideaalseks lahenduseks paljudeks sise- ja välitöödeks.                          

Uute tõstukite müük

Suure tõstevõimega tõstukid, mis võimaldavad töötada ka kõige nõudlikumas töökeskkonnas. Maastikutõstukid on eriti vajalikud seal, kus on vaja ületada erinevaid takistusi. Sobib kasutamiseks ka pehmel ja vajuval pinnasel. 

Tõstuk

Lennujaama tehnika hulka kuuluvad erinevad masinad ja seadmed, mida kasutatakse lennuväljadel erinevate ülesannete täitmiseks: pagasi transport, reisijate trepid jmt.

Tõstukite müük

Külglaadur ehk külglaadimisega tõstuk eristub teistest laaduritest selle poolest, et see on võimeline kaupu tõstma ja transportima külgsuunas. Ideaalne pikemate koormate kandmiseks (nt puit või pikad torud).

Valikus leidub igasugust tüüpi tõstukeid igas hinnaklassis! Kindlasti leidub igaühele miskit sobivat. Kõik meie kasutatud tõstukid on läbinud värske hoolduse: õli- ja filtrivahetus koos määrimisega. Lisaks on eemaldatud kõik suuremad probleemid ja vead. 

Virnastajad

Virnastajad on hea valik kitsamatesse töötingimustesse. Elektrivirnastajad on hea valik sisetingimustesse, sest need ei erita heitgaase ja ei tee müra. Valikus on erinevat tüüpi virnastajaid: istmega, seisualusega ja käsitsilükatavad!

Karulift E2500 hüdrauliline autotõstuk

Hüdraulilised autotõstukid kodus garaažis või remonditöökojas kasutamiseks! Valikulised pikemad raamid ja kõrgemad padjad aitavad tõsta iga auto.

Tõstuki pika eluea ja töökindluse tagamiseks on vajalik regulaarne hooldus ja remont! 
Kõik vajalikud Balkancar´i varuosad leiad siit!
Filtrid, mootoriosad, elektriseadmed, pidurid, rehvid ja palju muud!
Sidebar