Tehnilised andmed

Kaal: 500 kg
Kõrgus: 1280 mm
Pikkus: 2560 mm
Laius: 852 mm

Heracles DT10 Minilaadur

4 600 (+KM)

Põhiandmed

Tootja: Heracles
Tootmisaasta: 2024
Jõuallikas: Bensiin
Mootor: Briggis & Stratton
Seisukord: Uus
Garantii: 12 kuud

Tehnilised andmed

Kaal: 500 kg
Kõrgus: 1280 mm
Pikkus: 2560 mm
Laius: 852 mm
Kirjeldus

Heracles  minilaadur  DT10 on võimas ja usaldusväärne masin, mis on loodud rasketeks töödeks ja keerulisteks keskkondadeks. Sellel kompaktsel laaduril on muljetavaldav kandevõime kuni 1000 kg, muutes selle ideaalseks valikuks erinevateks laadimis- ja transpordiülesanneteks.

DT10 on varustatud võimsa mootoriga, mis võimaldab sellel liikuda kiirusega kuni 5 km/h, tagades samal ajal sujuva ja tõhusa tööprotsessi. Sõltumata sellest, kas tegemist on ehitusplatsi, laohoone või muu raskete tingimustega keskkonnaga, suudab Heracles lintlaadur DT10 vastu seista ja täita oma ülesandeid usaldusväärselt.

Tänu oma kompaktsusele ja manööverdusvõimele on see laadur ideaalne valik ka kitsastes ruumides või keerulistes tingimustes töötamiseks. Lisaks on sellel laaduril vastupidav konstruktsioon, mis tagab pikaajalise vastupidavuse ja usaldusväärse jõudluse ka kõige raskemates töötingimustes.

Üldiselt on Heracles  minilaadur DT10 võimas ja mitmekülgne masin, mis suudab tõhusalt toime tulla erinevate raskete töödega, olles samal ajal vastupidav ja usaldusväärne partner igas töökeskkonnas.

GOODSENSE BALTIC

Goodsense Baltic OÜ esindus asub Harjumaal, Peetri külas, Reti tee 6. 

Meie mitmekülgsesse valikusse kuuluvad: kahveltõstukid, lennujaama tehnika, alusesiirdajad ja tõstetehnika varuosad. Komplekteerime tõstukeid vastavalt vajadusele erinevate lisadega ja ostame tagasi kasutatud tõstukeid!

Võta meiega ühendust!