Tehnilised andmed

Kaal: 500 kg
Kõrgus: 1304 mm
Pikkus: 1854 mm
Laius: 993 mm
Rehvi mõõt: 18x9.50-8

Heracles H130 Rataslaadur

6 900 (+KM)

Põhiandmed

Tootmisaasta: 2024
Jõuallikas: Bensiin
Tõstejõud: 350 kg
Tõstekõrgus: 1600 mm
Seisukord: Uus
Garantii: 12 kuud

Tehnilised andmed

Kaal: 500 kg
Kõrgus: 1304 mm
Pikkus: 1854 mm
Laius: 993 mm
Kirjeldus

Heracles H130 on tõhus ja usaldusväärne tõsteseade, mis on loodud professionaalseks kasutamiseks mitmesugustes tööstus- ja logistikakeskkondades. Selle seadme võimsus ja mitmekülgsus muudavad selle ideaalseks valikuks erinevate tõstevajaduste jaoks.

Tänu oma muljetavaldavale tõstevõimele kuni 350 kg on Heracles H130 võimeline tõstma mitmesuguseid koormaid, olgu selleks siis rasked esemed või materjalid, mis vajavad hõlpsat ja ohutut liikumist. Lisaks on selle maksimaalne tõstekõrgus 1,6 meetrit, võimaldades tõsta koormaid kõrgemale ja tagades seeläbi suurema paindlikkuse laadimisel ja ladustamisel.

Heracles H130 on varustatud võimsa mootoriga, mille võimsus on 18,8 kW, tagades sujuva ja tõhusa tööprotsessi. Sõidukiirus kuni 15 km/h võimaldab kiiret ja efektiivset liikumist töökohal või laos, suurendades tootlikkust ja optimeerides töövoogusid.

Selle tõsteseadme kvaliteetne ehitus ja vastupidavus tagavad pikaajalise kasutamise ilma märkimisväärse hoolduseta, muutes selle usaldusväärseks partneriks igapäevasteks tõstetöödeks. Heracles H130 on tänapäevase tööstusmaailma nõudmistele vastav tõsteseade, mis pakub tõhusust, ohutust ja usaldusväärsust igasuguste tõstevajaduste jaoks.

Lisad

Kahvel

Koristusmasin

Muru niiduk

Lumesahk

Hark

Haaratsiga kopp

GOODSENSE BALTIC

Goodsense Baltic OÜ esindus asub Harjumaal, Peetri külas, Reti tee 6. 

Meie mitmekülgsesse valikusse kuuluvad: kahveltõstukid, lennujaama tehnika, alusesiirdajad ja tõstetehnika varuosad. Komplekteerime tõstukeid vastavalt vajadusele erinevate lisadega ja ostame tagasi kasutatud tõstukeid!

Võta meiega ühendust!