Tehnilised andmed

Kaal: 3000 kg
Kõrgus: 2400 mm
Pikkus: 4735 mm
Laius: 1198 mm
Rehvi mõõt: 10.0/75-15.3

Heracles H280 Rataslaadur

22 900 (+KM)

Põhiandmed

Tootja: Heracles
Tootmisaasta: 2024
Jõuallikas: Diisel
Mootor: KUBOTA V2403-M-DI-E3B-CSL1T, YANMAR 4TNV88-BIGE
Tõstejõud: 1500 kg
Tõstekõrgus: 2950 mm
Seisukord: Uus
Garantii: 12 kuud

Tehnilised andmed

Kaal: 3000 kg
Kõrgus: 2400 mm
Pikkus: 4735 mm
Laius: 1198 mm
Kirjeldus

Heracles H280 on võimas ja mitmekülgne rattalaadur, mis on loodud tõhusaks ja töökindlaks materjalide käitlemiseks erinevates töökeskkondades. Sellel masinal on muljetavaldav tõstejõud, võimaldades tõhusat ja kiiret materjalide liigutamist. Varustatud 36,5 kW võimsa mootoriga, suudab see rattalaadur täita mitmesuguseid ülesandeid ilma jõudluse kadumiseta.

Sõidukiirusel kuni 25 km/h on Heracles H280 kiire ja manööverdusvõimeline, võimaldades kiiret liikumist tööpiirkonnas. Lisaks on sellel masinal maksimaalne tõstekõrgus 2,95 meetrit, mis võimaldab kergesti jõuda kõrgematele asukohtadele ning tagab tõhusa ja ohutu materjalide paigutamise ja ladustamise.

Heracles H280 on usaldusväärne partner igapäevastel töödel ehitusplatsidel, laoplatsidel ja muudel tööstusaladel, pakkudes suurepärast jõudlust, vastupidavust ja kasutusmugavust. Selle tugev konstruktsioon ja täiustatud tehnoloogia muudavad selle ideaalseks valikuks nõudlikele töötingimustele, pakkudes samal ajal kasutajatele ohutut ja efektiivset töökeskkonda.

Tehnilised Spetsifikatsioonid:

  • Tõstejõud: 1500 kg
  • Sõidukiirus: Kuni 25 km/h, võimaldades kiiret ja efektiivset manööverdamist erinevates keskkondades.
  • Tõstekõrgus: Kuni 2,95 meetrit, tagades ulatusliku ja mitmekülgse tõstevõime.
  • Mootorid: Heracles H280 rataslaaduril on mitmeid valikuid võimsate diiselmootorite jaoks, sealhulgas Kubota ja Yanmari. Need mootorid tagavad usaldusväärse jõudluse ja vastupidavuse igasugustes tööoludes.

Omadused:

  • Robustne konstruktsioon: Heracles H160 on ehitatud vastupidavast materjalist, tagades pikaajalise töökindluse ja vastupidavuse.
  • Lihtne kasutamine: Intuitiivne juhtimissüsteem ja ergonoomiline disain muudavad selle laaduri kasutamise lihtsaks ja mugavaks.
  • Suurepärane manööverdusvõime: Tänu oma kompaktsele disainile ja võimsale mootorile suudab Heracles H280 liikuda kitsastes oludes ja teha keerulisi manöövreid.

Heracles H280 rataslaadur on ideaalne valik neile, kes vajavad töökindlat ja tõhusat masinat raskete koormate liigutamiseks erinevates töökeskkondades. Olgu tegemist ehitusplatsi, laadimisala või muu tööstusalaga, pakub see masin usaldusväärset jõudlust ja mitmekülgset kasutusvõimalust.

GOODSENSE BALTIC

Goodsense Baltic OÜ esindus asub Harjumaal, Peetri külas, Reti tee 6. 

Meie mitmekülgsesse valikusse kuuluvad: kahveltõstukid, lennujaama tehnika, alusesiirdajad ja tõstetehnika varuosad. Komplekteerime tõstukeid vastavalt vajadusele erinevate lisadega ja ostame tagasi kasutatud tõstukeid!

Võta meiega ühendust!