Tehnilised andmed

Kaal: 1180 kg
Kõrgus: 2200 mm
Pikkus: 3030 mm
Laius: 1000 mm
Rehvi mõõt: 23x8.50-12NHS-4TL

Heracles H160 Rataslaadur

14 100 (+KM)

Põhiandmed

Tootja: Heracles
Tootmisaasta: 2024
Jõuallikas: Diisel
Tõstejõud: 600 kg
Tõstekõrgus: 1900 mm
Seisukord: Uus
Garantii: 12 kuud

Tehnilised andmed

Kaal: 1180 kg
Kõrgus: 2200 mm
Pikkus: 3030 mm
Laius: 1000 mm
Kirjeldus

Heracles H160 on võimas ja usaldusväärne rataslaadur, mis on loodud vastu pidama keerulistele töötingimustele ehitusplatsidel, laadimisaladel ja muudel tööstusaladel. Selle masina muljetavaldavad omadused muudavad selle ideaalseks valikuks neile, kes vajavad tõhusat ja mitmekülgset töövahendit raskete koormate liigutamiseks.

Tehnilised Spetsifikatsioonid:

  • Tõstejõud: 600 kg
  • Sõidukiirus: Kuni 15 km/h, võimaldades kiiret ja efektiivset manööverdamist erinevates keskkondades.
  • Tõstekõrgus: Kuni 1,9 meetrit, tagades ulatusliku ja mitmekülgse tõstevõime.
  • Mootorid: Heracles H160 rataslaaduril on mitmeid valikuid võimsate diiselmootorite jaoks, sealhulgas Kubota, Perkins ja Yanmari. Need mootorid tagavad usaldusväärse jõudluse ja vastupidavuse igasugustes tööoludes.

Omadused:

  • Robustne konstruktsioon: Heracles H160 on ehitatud vastupidavast materjalist, tagades pikaajalise töökindluse ja vastupidavuse.
  • Lihtne kasutamine: Intuitiivne juhtimissüsteem ja ergonoomiline disain muudavad selle laaduri kasutamise lihtsaks ja mugavaks.
  • Suurepärane manööverdusvõime: Tänu oma kompaktsele disainile ja võimsale mootorile suudab Heracles H160 liikuda kitsastes oludes ja teha keerulisi manöövreid.

Heracles H160 rataslaadur on ideaalne valik neile, kes vajavad töökindlat ja tõhusat masinat raskete koormate liigutamiseks erinevates töökeskkondades. Olgu tegemist ehitusplatsi, laadimisala või muu tööstusalaga, pakub see masin usaldusväärset jõudlust ja mitmekülgset kasutusvõimalust.

GOODSENSE BALTIC

Goodsense Baltic OÜ esindus asub Harjumaal, Peetri külas, Reti tee 6. 

Meie mitmekülgsesse valikusse kuuluvad: kahveltõstukid, lennujaama tehnika, alusesiirdajad ja tõstetehnika varuosad. Komplekteerime tõstukeid vastavalt vajadusele erinevate lisadega ja ostame tagasi kasutatud tõstukeid!

Võta meiega ühendust!